Дистанційне навчання

 Трудове навчання (дівчата)  27.09.22                  9 клас

                   Тема. Технологічний процес виготовлення виробу. Економічне обгрунтування виробу

Добрий день, дівчата!!!

Виготовляючи виріб потрібно виконати економічне обґрунтування виробу, для того, щоб дати відповіді на питання:  чи є даний проект економічно вигідним, чи є потреба в заміні окремих конструктивних елементів, технології виготовлення виробу в цілому, використаних матеріалів.

Щоб краще розуміти складову економічного обґрунтування виробу, для початку розглянемо і ознайомимося з проектною діяльністю.
Розробка економічного обґрунтування пов'язана з визначенням витрат, що здійснюються на всіх стадіях процесу «дослідження – виробництво - експлуатація». Витрати бувають одноразові і поточні. У даній роботі розраховуються поточні витрати, тобто собівартість виробу.
Собівартість - це сума витрат на виробництво і реалізацію одиниці продукції.
Собівартість - зовнішній показник, тому що від неї залежить прибуток і рентабельність
Для подальшого розрахунку показників, нам потрібно виконати розрахунок основних матеріалів. Розрахунок основних матеріалів виконуємо у вигляді таблиці.










Трудове навчання (дівчата)        6 клас

            Тема. Конструкційні матеріали для виготовлення підставки під горнятко.


Доброго дня, дівчата! Сьогодні ми разом будемо працювати. Бажаю всім гарного настрою.

Навчайтесь, працюйте, сил своїх ви не шкодуйте!

Проявіть свою кмітливість, власний виріб спроектуйте.

Працюючи з інструментом, будьте всі дбайливі.

Пропонуючи ідеї, креативні і сміливі.

 Мотивація навчально – трудової діяльності.

Для того, щоб створити виріб (підставку під горнятко, іграшку, кухонну дошку, поличку тощо), необхідно мати не лише креслення цього виробу, але й відповідні знання про матеріали, з яких буде виготовлятися виріб. Такий матеріал називають конструкційним. Для різних об’єктів добирають конструкційні матеріали з різними властивостями, які відповідають функціональним, технологічним або ергономічним вимогам майбутніх виробів. Отже, нам сьогодні необхідно з’ясувати, який матеріал буде найбільш придатним для виготовлення нашого виробу. Багато речей, якими ми користуємося щодня, наприклад, одяг, предмети інтер’єру, постільна білизна тощо, виконані з тканин, які мають різні властивості. Сьогодні на уроці ми з вами дізнаємося про властивості текстильних матеріалів. 

Вивчення нового матеріалу.

Конструкційні матеріали – це матеріали, які застосовують у виробництві для виготовлення різного роду виробів. Розрізняють такі конструкційні матеріали: деревина, метал, пластмаса, скло та ін.

Кожен із конструкційних матеріалів має свої властивості, деревина, наприклад, м’яка та легка, вона є діелектриком, тобто не проводить електричний струм. Її широко використовують у будівництві, виготовленні меблів тощо. Метали є твердими та пластичними, вони є провідником (проводять електричний струм), їх широко використовують у машинобудуванні, електротехніці, будівництві.

  Пластмаса – це синтетичний матеріал – діелектрик, саме пластмасу дуже часто використовують для ізоляції електричних пристроїв та проводів, порівняно з металами, пластмаса легка.

  Скло – твердий, важкий та крихкий матеріал, проте його позитивною властивістю є прозорість, саме через це його використовують у будівництві, у машинобудуванні та інших видах виробництва. Скло також не проводить електричний струм, тому його часто використовують у електротехніці для ізоляції небезпечних поверхонь. Часто зі скла виготовляють різного роду прикраси.

Всі властивості тканин можна поділити на геометричні, оптичні, механічні, фізичні, технологічні, гігієнічні.

 До геометричних властивостей відносять довжину та ширину тканини, її товщину, щільність і масу.

Товщина тканини впливає на призначення та фасон майбутнього одягу, добір швацьких ниток і голок, розкрій і обробку. Залежить вона від лінійної щільності пряжі і крутки, виду переплетення ниток, щільності і способу ткання.

Ширина - показник, від якого залежить кількість погонних метрів тканини, необхідна для розкроювання виробів. Відстань від пруга до пруга становить ширину тканини.

Довжина. Текстильна промисловість випускає тканини різної довжини (від 10 м до 150 м) залежно від їх вигляду і поверхневої щільності. Довжину тканини визначає довжина нитки основи, яка використовується при виготовленні тканини.

Щільність тканини визначають кількістю ниток основи і утоку, розміщених на певній одиниці довжини, найчастіше на 100 мм. Залежить вона від товщини ниток основи і утоку, виду переплетення та обробки тканини.

Оптичними властивостями тканин називається їх здатність викликати у людини зорові відчуття кольору, блиску, білизни та прозорості. Ці властивості впливають на визначення фасону моделі, оздоблення виробу.

У процесі експлуатації одягу, а також при обробці тканини піддаються різноманітним механічним впливам. Під цими впливами тканини розтягуються, згинаються, випробовують тертя.

Властивості тканин розтягуватися, згинатися, змінюватися під час експлуатації належать до основних механічних властивостей. Наприклад, міцність на розрив при розтягуванні тканини визначають за навантаженням, при якому зразок тканини розривається. Міцність тканини залежить від міцності волокон, структури пряжі і самої тканини, від характеру її оздоблення.

 На вибір фасону і моделі виробу має вплив зминальність. Зминальність – це здатність тканини утворювати складки в результаті згинання тканини, які можна виправити шляхом волого – теплової обробки.

М’які тканини мають властивість утворювати симетрично спадаючі округлі складки. Ця властивість називається драпірувальністю

Зносостійкість показує здатність витримувати механічний вплив на тканину під час використання, чистки, прання, а також під впливом світла, вологи, температури повітря.

Технологічними властивостями тканин називаються властивості, які можуть виявлятися на різних етапах швейного виробництва - у процесі розкрою, зшивання і волого-теплової обробки виробів.

До технологічних властивостей тканин відносяться: здатність протистояти різанню, ковзанню, обсипанню, прорубуванню, зсіданню, розсуванню ниток у швах, а також здатність до формування в процесі волого – теплової обробки.

Гігієнічні властивості визначають ступінь нешкідливості тканин для організму людини і ступінь комфортності, яку відчуває людина при контакті з ними. Гігієнічність тканин залежить від їх повітропроникності, пилоємнксті, теплопровідності, гігроскопічності тощо.

Повітропроникність - здатність тканин пропускати повітря.

Пилоємність - здатність тканини забруднюватися. Тианини з ворсом, шорсткою поверхнеъ мають найбільшу пилоємність.

Теплозахисні властивості характеризують здатність тканини зберігати тепло, якд виділяється тілом людийи. Теплозахисні властивості тканини залежать від їх товщини та визначаються видом волокна, пряжі, щільністю та обробкою тканини.

Гігроскопічність - здатність тканини поглимати з навколишнього середовища вологуі віддавати її. Цей показник залежить від виду волокна, структури тканини, характеру обробки, від температури і вологості навколишнього середовища.

Властивості текстильних матеріалів рослинного походження

Бавовняні волокна – порівняно дешева сировина для одержання міцного, тонкого, рівного прядива. Тканини, які виробляють з бавовняного волокна, легко фарбуються та піддаються різним видам оздоблення.

Бавовна швидко вбирає вологу і так само швидко висихає. Поглинаючи до 20% вологи від власної ваги, тканина залишається сухою на дотик, що доводить про її гарну гігроскопічність. Завдяки цій властивості вироби з бавовни мають охолоджуючий ефект. Ось чому літній спортивний одяг виробляють з бавовни. При заняттях спортом перегрів влітку так само небезпечний для людини, як і переохолодження взимку. Бавовна має гарну повітропроникливість - дає шкірі дихати і забезпечує циркуляцію повітря на поверхні тіла.

Бавовняні тканини легкі, красиві, м’які та приємні на дотик, відносно міцні. Через те, що в мокрому стані бавовна набагато міцніша, ніж у сухому, її легко прати, не вдаючись до спеціальних засобів, необхідних, наприклад, в догляді за волокнами тваринного походження. Бавовна майже не гріє. Це ідеальний матеріал для літнього одягу. Крім того з неї виготовляють постільну та столову білизну та декоративні тканини. Всі види бавовни відомі антиалергенними властивостями*, тому її рекомендують при виготовленні одягу для немовлят і людей чутливих і схильних до алергії.

Однак бавовна малоеластична і здатна витягуватись в процесі носки. Одяг, виготовлений з бавовняних тканин, легко мнеться. Під впливом сонячного світла бавовна поступово втрачає міцність. При прасуванні до температури 150° С сухі волокна бавовни не змінюються, але при підвищенні температури тканина злегка жовтіє, потім стає бурою, а при температурі 250°С обвуглюється. Перевагою бавовни в щоденному використанні залишається безпроблемне прання в пральній машині при 60°С. Бавовна характеризується низькою стійкістю до стирання.

Склад бавовняних тканин можна перевірити в лабораторних умовах горінням. Вони горять жовтим полум’ям і згоряють повністю. Після горіння залишається сірий попіл та відчувається запах спаленого паперу .

Для покращення властивостей бавовняної пряжі її змішують з невеликою кількістю синтетичних волокон, що збільшує еластичність і зменшує товщину нитки. Також бавовну часто змішують з вовною для одержання більш м'якої і теплої пряжі.

Льняні тканини ніколи не бувають яскравих кольорів, найпоширеніший колір для них – різні відтінки натурального природного кольору, тому що льон погано фарбується. Природний колір волокон льону світло – жовтий зі сталевим відтінком, тому після висушування їх, за потребою, вибілюють. Льон має характерний блиск завдяки гладкій поверхні волокна.

Льняні тканини дуже стійкі до прання, міцніші в 3 – 5 разів та важчі від бавовняних. Вони мають незначну розтяжність, гарну повітропроникність. Значна теплопровідність лляних тканин дає враження від контакту з ними, ніби вони прохолодні на дотик. Льняний одяг зручно носити у спеку, тому що він швидко поглинає вологу яку випаровує тіло, адже гігроскопічність лляного волокна в 1, 5 раз вища, ніж у бавовни. Льняні тканини легко настилаються, не перекошуються, але сильно опираються різанню. Традиційно тканини з льону використовують для виготовлення постільної та столової білизни.

Час і лікарі підтверджують лікувальні властивості льняного полотна, яке сприяє покращенню кровообігу в тканинах шкіри. Льняні волокна не утворюють зарядів статичної електрики. Присутність навіть невеликої кількості льняного волокна (до 10%) повністю виключає електризуємість тканини*. Завдяки своїм унікальним якостям льняне волокно є чудовим фільтром від хімічно агресивних середовищ і шуму. Вважають, наприклад, що в приміщеннях із лляними шпалерами завдяки зниженню напруги полів статичної електрики утворюється особливий мікроклімат.

Льняні волокна та тканини з них витримують вищу, ніж у бавовни температуру прасування. Для покращення прасування рекомендується льняні тканини зволожувати.

Недоліком льняних тканин є протистояння різанню, недостатня пружність і висока зминальність, але не дивлячись на це, льон з року в рік здобуває високу оцінку і користується попитом в Україні та різних країнах світу. Саме тому його називають «золотом текстилю» і «українським шовком».

Практична робота

Створення ескізного рисунка виробу.

«Мікрофон»

— Що таке ескіз? У яких випадках ви виконували ескіз?   

   Ескіз  — це попередній начерк, що фіксує задум художнього твору, споруди, механізму або окремої його частини.  Ескіз — швидко виконаний вільний рисунок, не передбачуваний як готова робота, часто складається з безлічі перекривних ліній. Ескіз — це підготовчий начерк до твору,що відображає пошуки найкращого втілення творчого задуму. Ескіз може бути виконаний у різній техніці (простим олівцем, пастеллю, у кольорі). Ескіз завжди виконують рукою без застосування креслярських інструментів, із приблизним дотриманням пропорцій предметів. Найчастіше художникові доводиться виготовляти кілька ескізів, ш,об потім вибрати найкращий варіант. Такі ескізи художники виконують на стадії художнього проектування виробу.

Завдання :  Повторити властивості природних конструкційних матеріалів. Принести інструменти та матеріали для виготовлення виробу







Індивідуальний план роботи

під час карантину

з 23. 09 – 01. 10. 2021

вчителя трудового та основ здоров’я

Царук Наталії Миколаївни

№ п\п

Дата

Зміст роботи

Час роботи

Примітки

1

23-24.09

1. Робота з шкільною документацією.    

2. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber та Google Meet для учнів.

3.  Робота із шкільною документацією

 

9. 00 – 11. 30

 

 

 

11.30 – 13.50

 

 

13. 50 – 14. 40

7-Б клас. Тема уроку: «Природні, техногенні та соціальні небезпеки. Види і джерела ризику.

https://youtu.be/LZLm8mflIgU Прослухайте урок за посиланням. Запишіть в зошит види НС, та правила,  що  таке природні, техногенні  та соціальні небезпеки.  Д\З: Необхідно записати приклади небезпечних ситуацій(ризиків),в яких можуть опинитися твої однолітки ( або ти сам).

8 клас. Тема уроку: « Основні положення законодавства України щодо порятунку і захисту людей у надзвичайних ситуаціях.»

https://youtu.be/o29tBDz8EHg Прослухайте відеоурок  за посиланням! Виписати в зошит правила з презентації " Основні способи захисту населення під час НС"( їх є 5)Д\З:    -  Опрацювати матеріал підручника щодо вивченої теми ;

- Розробити комплекс заходів щодо розвитку в себе навичок рятування і захисту людей у надзвичайних ситуаціях;

5 клас  Тема уроку: «Тема уроку: "Безпека на зупинках громадського транспорту.Безпека пасажира" Перегляньте презентацію., перепишіть в робочий зошит правила на ст.26. Д/З: Переказувати параграф 4. Робіть вранці зарядку і будьте здорові ! https://youtu.be/9YFHr5UYsaM

10 клас трудове. Урок технології. Тема уроку: "Постановка проблеми. Робота з інформаційними джерелами. Розробка графічного зображення декількох варіантів проекту". Учні малюємо в робочий зошит  два зразки обраного проекту. Я скидаю свої, ви можете в інтернеті взяти інші, на ваш смак. https://www.pinterest.com/oksanamasterica/%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%8C%D1%8F-%D0%B8%D0%B7-%D0%B1%D0%B8%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B0/

11 клас. Урок технології. Тема уроку: "Технологія виготовлення запланованого виробу. ІБЖД П/р Виготовлення деталей запланованого виробу." https://youtu.be/e4SwcxZdBSI

2

27.09

1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.

2. Проведення уроків  для учнів на платформі Google Meet.

3. Індивідуальні консультації для учнів  в Viber, які потребують допомоги під час навчання в

дистанційній формі

9. 00 – 13. 30

 

 

 

13.30 – 14.50

 

 

14. 50 – 15. 30

9-А. Основи здоров’я.  Тема уроку: «Збереження і зміцнення   фізичної складової здоров'я .

Взаємозв’язок складових фізичного здоров’я». https://uahistory.co/pidruchniki/taglina-health-basics-9-class-2017/6.php

Прочитати  параграф 4,  за цим посиланням

 Дати відповідь на  чотири запитання.

1.    Яке харчування називають адекватним?

2.        Чому рухова активність має чергуватися з повноцінним відпочинком?

3.       Доведіть, що фізична бездіяльність негативно впливає на здоров’я.

4.       Які компоненти необхідно враховувати для того, щоб харчування було раціональним?

Свої виконані завдання пришліть мені у пп.

 

6-Б. . Тема уроку: «Соціальне середовище і здоров’я. Захист від кримінальних небезпек. П\З: «Складання пам’яток запобігання кримінальних небезпек.» Перегляньте відеоурок за посиланням.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_zfwc-I9ePw

Домашнє завдання. Скласти пам’ятку ( по рядах). Завдання у відеоуроці.

5-А Ттудове навчання .  Тема уроку: "Технологічна послідовність виготовлення виробу.Остаточна обробка виробу. Оздоблення виробу. Контроль якості виробу. Презентація виготовлених виробів." https://www.youtube.com/watch?v=eJSlb6CHU7M

 

https://www.youtube.com/watch?v=FIH1ZpiVU0Y

3

28. 09

1. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber,  Google Meet для учнів 5,  7, класів.

2. Он-лайн консультації з учнями і батьками з питань дистанційного навчання.

3. Перегляд відео-уроків.

9. 00 – 11. 30

 

 

 

11.30 – 12.50

 

 

12. 50 – 14. 00

6 -клас.: Урок основ здоров’я. Тема уроку: «Соціальне середовище і здоров’я. Захист від кримінальних небезпек. П\З: «Складання пам’яток запобігання кримінальних небезпек.» Перегляньте відео урок за посиланням. Записати правила в робочий зошит., ст.24

 

https://www.youtube.com/watch?v=_zfwc-I9ePw

Домашнє завдання. Скласти пам’ятку ( по рядах). Завдання у відео уроці.

 

6-АБ клас. Добрий день. Трудове навчання .  Тема уроку: " Вишивання  підставки під горнятко.»  Перегляньте відео. https://www.youtube.com/watch?v=xI1KF14cNLk.  Приєднуємось (дівчата) до уроку трудового навчання  за вказаним посиланням о 13.30 . Мати при собі свої роботи з вишивкою. Списати правила техніки безпеки у робочий зошит ( у кого є, той не пише)

Основні правила під час роботи з вишивкою:

1. Обережно користуватись інструментами.

2. Під час роботи не вколювати голку в одяг та не залишати її на робочому місці.

3. Голки зберігати в гольнику або спеціальній коробочці.

4. Голкою працювати обережно, не залишати її без нитки (з ниткою її легше знайти, якщо вона загубиться).

5. Не відкушувати нитку зубами, а відрізати ножицями.

6. Ножиці тримати на робочому місці з зімкненими лезами, передавати теж зімкненими лезами, кільцями вперед.

7. Ні в якому разі не брати в рот нитку, голку, тканину.

 

4

29.09

 

 

7-АБ. Добрий день. Трудове навчання .  Тема уроку: " Виконання технологічних операцій відповідно до обраного виробу» Працюєм над проектом « Декоративна тарілка»

8-АБ. Добрий день. Трудове навчання .  Тема уроку: " Виготовлення обраного виробу.» Працюємо далі з своїм проектом.  Перегляньте відео для зразка, можливо комусь стане у нагоді. https://www.youtube.com/watch?v=pFOfRXXLT54&t=8s

 

5

30.09-01.10

1. Робота з шкільною документацією.    

2. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber та Google Meet для учнів.

3.  Робота із шкільною документацією

 

9. 00 – 11. 30

 

 

 

11.30 – 13.50

 

 

13. 50 – 14. 40

7-Б клас. Добрий день учні. Основи здоров’я:

Тема уроку: «Безпека на дорозі. Безпека пасажира легкового і вантажного автомобіля. Засоби безпеки легкового автомобіля. Заходи безпеки під час поїздки на вантажному автомобілі. Небезпечні вантажі. Перегляньте будь ласка відео  до уроку  та зробіть опорний конспект.  https://www.youtube.com/watch?v=bB6kWGsk-g8  Домашнє завдання. Дати письмову відповідь на запитання Варіант № 1

1.    Чи може сміття на дорозі стати причиною ДТП? Відповідь поясніть.

2.    Чому свідчення свідка ДТП мають бути максимально точними і правдивими?

Варіант № 2

1.    Які вантажі називають небезпечними?

2.    Назвіть правила перевезення людей у вантажному автомобілі

 

8 клас. Добрий день. Основи здоров’я: Тема уроку: «Визначення стану потерпілого.   Перша допомога при надзвичайних ситуаціях.  П\З: Відпрацювання навичок надання першої   допомоги потерпілому.» Перегляньте відео урок. https://youtu.be/OkvU5txiOkM Зробіть опорний конспект. Домашнє завдання. Дати письмову відповідь на запитання

5 клас  . Основи здоров’я: «Тема уроку: " Етика пасажира. Поведінка пасажира при ДТП. П\З: Моделювання поведінки  пасажира  при аварії в громадському транспорті..  Переглянути відео урок.   https://www.youtube.com/watch?v=eFYP4h2z9SI&t=636s   Списати правила з презентації та виконати тести.

10 клас Технології. Урок технології. Тема уроку: «Аналіз і систематизація інформації. Створення композиції.»

 11 клас. Урок технології. Тема уроку: Технологія виготовлення запланованого виробу. П/р Виготовлення деталей запланованого виробу.

П/р Добір кольорової гами " https://youtu.be/e4SwcxZdBSI

 





Індивідуальний план роботи

під час карантину

з 18. 0122. 01. 2021

вчителя трудового та основ здоров’я

Царук Наталії Миколаївни

№ п\п

Дата

Зміст роботи

Час роботи

Примітки

1

18.01

1. Робота з шкільною документацією.    

2. Організація, створення групи «11-А клас» та

приєднання всіх вчителів та учнів класу .

3. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber та Google Meet для учнів.

 

9. 00 – 11. 30

 

 

 

11.30 – 12.50

 

 

12. 50 – 13. 40

11-Б клас.  Технології: Тема уроку: « Етапи догляду за шкірою обличчя (очищення, тонізування, зволоження, живлення, захист). Шкірні лінії. Що таке пілінг і для чого він по­трібний.»  Розпочнемо урок  з перегляду відео-урока. https://www.youtube.com/watch?v=oRVpisl-dpU

https://www.youtube.com/watch?v=3qgRgvPQCHU

Переглянувши відео, зробите дівчата опорний конспект. Конспект з фотографуєте і відправите в особисті повідомлення ! Гарного Вам дня.

10-БВ клас. 1. Технології: Тема уроку: « Технологія  виготовлення  виробу: специфікація виробу.»  Розпочнемо урок  з перегляду відео-уроку. .Підготувати матеріал для роботи. Спробувати сплести  одну гілочку і мені переслати фото роботи.

https://www.youtube.com/watch?v=PZi3wSay_so

 

2

19.01

1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.

2. Проведення уроків  для учнів на платформі Google Meet.

3. Індивідуальні консультації для учнів  в Viber, які потребують допомоги під час навчання в

дистанційній формі

9. 00 – 13. 30

 

 

 

13.30 – 14.50

 

 

14. 50 – 15. 30

9-А. Основи здоров’я.  Тема уроку: Тема уроку: «ДПА. П\З: Відпрацювання навичок раціонального планування часу і підготовки до Державної підсумкової  атестації.» Перегляньте відео. https://www.youtube.com/watch?v=3E9b6flr0Qo

Дайте відповідь на запитання в робочий зошит: (це буде ваше домашнє завдання)

I рівень ( для хлопців)

1. Як можна спланувати свій час?

2. Навіщо нам потрібно планувати свій день, тиждень, рік?

3. Доведіть, що планування наших дій на день забезпечує спокійний емоційний стан.

IІ рівень ( для дівчат)

1. Доведіть, що вміння узагальнювати знання допомагає ефективно підготуватися до іспитів.

2. Наведіть приклади того, як уміння систематизувати знання, впорядковувати їх допомагає ефективно підготуватися до іспитів.

3. Чому позитивний настрій є дуже важливим фактором під час іспитів?

 

10-А Технології. Тема уроку: «Правила зображення з’єднань деталей. Виконання не рознімних з’єднань» Переглянути презентацію. https://vseosvita.ua/library/prezentacia-do-uroku-priznacenna-ta-zmist-skladalnih-kreslen-4465.html

 На аркуші паперу А-4, виконати креслення (простим олівцем, з презентації яке я вам надіслала на Viber) з 30-36 слайд. Фото виконаних робіт надіслати мені та принести  до школи на наступний урок .

 

11-А Технології. Тема уроку: « Етапи догляду за шкірою обличчя (очищення, тонізування, зволоження, живлення, захист). Шкірні лінії. Що таке пілінг і для чого він по­трібний.»  Розпочнемо урок  з перегляду відео-уроки. https://www.youtube.com/watch?v=oRVpisl-dpU

https://www.youtube.com/watch?v=3qgRgvPQCHU

Переглянувши відео, зробіть  опорний конспект.

3

20. 01

1. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber,  Google Meet для учнів 5,  7, класів.

2. Он-лайн консультації з учнями і батьками з питань дистанційного навчання.

3. Перегляд відео-уроків. 

під час іспитів?

11-А МСП.  Тема уроку: «Основи  рятувальних та інших невідкладних робіт. Характеристика зон стихійного лиха». Перегляньте відео. https://www.youtube.com/watch?v=TaaUgdTzSHk

Перегляньте презентацію. https://www.youtube.com/watch?v=2t3ZXEBU6zE Підготуйте доповідь про найпотужніші стихійні лиха за останні п’ять років.

4

21.01

 1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів з трудового навчання.

2. Розміщення завдань для учнів.

3. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в дистанційній формі.

9. 00 – 10. 30

 

10.30 – 14.30

 

 

11. 30 – 12. 20

 

 6-Б клас. Основи здоров’я. Тема уроку: « Види стосунків. Стосунки в родині, класі, підлітковому середовищі.»  Прочитати стисло урок, списати правила дружби. https://subject.com.ua/textbook/health/6klas_2/18.html   . Прослухайте притчу.

https://www.youtube.com/watch?v=T4FVlep3t8E

8 клас. Основи здоров’я: «Особливості дії тютюнового диму, алкоголю і наркотиків на розвиток репродуктивної системи підлітків.» Переглянути відео

https://www.youtube.com/watch?v=_BtBOdh1eJI

https://www.youtube.com/watch?v=aGfdGW7X3do&t=70s

https://www.youtube.com/watch?v=cp-rZesyvaM

Підготувати доповідь: «Вплив алкоголю та тютюнового диму на репродуктивну систему підлітка»

6 АБ Трудове навчання. Тема уроку: «Обладнання кухні. Культура приймання їжі.  Робоче місце для приготування їжі. https://www.youtube.com/watch?v=928uD0Rvi-M

2 урок. «Поняття про сервірування стола. Поведінка за столом.» https://www.youtube.com/watch?v=8j4AdDfmlqo

5

22.01

1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.

2. Розміщення завдань для учнів.

3. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в

дистанційній формі

 9.00-10.30


11.00-14.20

14.30-15.00

7-Б класс. Основи здоров’я. Тема уроку: «Уміння вчитися. Умови успішного навчання. Розвиток сприйняття, уваги, пам’яті, творчих здібностей.» .»  Перегляньте відео –урок: https://www.youtube.com/watch?v=u7hzBdq9KBY

 Виконай тест за цим посиланням: https://rivne1.tv/news/69425

Спиши в зошит -10 умов успішного навчання

1. Дотримання режиму дня

2. Упевненість у своїх силах

3. Розвиток сили волі

4. Уважність під час навчання

5. Намагатися осмислювати та розуміти навчальний матеріал

6. Самостійність у навчанні

7. Практичне застосування знань та умінь

8. Розширення свого кругозору

9. Самовиховання кращих людських якостей

10. "Дружба" з усіма навчальними предметами

 

6-А Основи здоров’я. Тема уроку: «Види стосунків. Стосунки в родині, класі, підлітковому середовищі.» Прочитати стисло урок, списати правила дружби. https://subject.com.ua/textbook/health/6klas_2/18.html   . Прослухайте притчу.

https://www.youtube.com/watch?v=T4FVlep3t8E

 

9- АБ Трудове навчання : Тема уроку: «Проектування моделі виробу. Моделі-аналоги. Розробка ескізу виробу». https://www.pinterest.com/pin/338544096980451725/   Перегляньте відео до уроку, та підготуйте матеріал для подальшої роботи.

https://www.youtube.com/watch?v=5N_izPPYweU&t=44s

7-АБ Трудове навчання: Проект «Декоративний рушник» Тема уроку: «Проектування моделі виробу. Моделі-аналоги. Графічне зображення. Добір конструкційних матеріалів та інструментів та обладнання.»  Перегляньте два відео: https://www.youtube.com/watch?v=JZTBhpcQRPA&t=34s

https://www.slideshare.net/Solodkii/ss-46941887


DzfVREYr3I68u7j1kQ4Tny9GOTSUA5G_rh7mFp8cwGRYAM6i8pXaU


Бажаєте дізнатися більше про особливості проведення виховних годин в умовах карантину? Тоді неодмінно радимо переглянути виступ Софії Бензи!



Індивідуальний план роботи
під час дистанційного навчання
з 27. 04 – 22. 05. 2020р

№/ п
Дата
Зміст роботи
Час роботи
Примітки
1
27.04
1. Робота з шкільною документацією.    
2. Організація, створення групи «10-А клас» та
приєднання всіх вчителів та учнів класу .
3. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів.

9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 13. 40
8 клас. 1.Трудове навчання:  Технологічний процесс  виготовлення швейного виробу. https://www.youtube.com/watch?v=FI2MQCERQQw Переглянути відео.
9 клас. 1. Трудове навчання: « Технологічний процесс виготовлення виробу. Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=wkJX-xLQneY
10 клас. Технології. Робота над проектом:  Технологія виготовлення виробу: технологічність та якість виробу. Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=qb-W_WaQmrI
5 клас. 1.Трудове навчання: Проектування ляльки мотанки методом  фантазування. Графічне зображення. Добір конструкційних матеріалів та інструментів. Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=tFfVcSHk6TQ

2
28.04
1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
2. Розміщення завдань для учнів.
3. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в
дистанційній формі
9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 14. 00
8 клас. Основи здоров’я. Види правопорушень. Поведінка підлітка у разі затримання  міліцією. Захист від крімінальних небезпек. Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=T-RSCMlwtjM
9 клас. Основи здоров’я. Профілактика вроджених вад. Значення регулярних профілактичних оглядів для хлопців і дівчат. Переглянути поради лікаря. https://www.youtube.com/watch?v=y5lBZ_4sQbk
6 клас. Основи здоров’я Поведінка в екстремальних ситуаціях. Телефони аварійних служб. Правила взаємодії з рятувальниками. Переглянути презентацію та мультик. Записати правила з презентації «сигнали оповіщення  цивільного захисту» в зошит. https://www.youtube.com/watch?v=TbM-ZYEIafE
11 клас. Технології.  Фрукти і ягоди в косметології.  Косметичні засоби на грядках. Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=qp5W67fjXMk Зробити маску для свого типу обличчя.
                                                               
3
29. 04
1. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів 5,6, 7, класів.
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками з питань дистанційного навчання
9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 14. 00
https://www.facebook.com/
Освітній проект « На Урок»
4
30.04
 1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів з трудового навчання.
2. Розміщення завдань для учнів.
3. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в дистанційній формі.
9. 00 – 10. 30




10.30 – 11.30


11. 30 – 12. 20

6 клас. 1.Трудове навчання. . ( хто дошив закладку для книжок Закріплення дкталей вироба до основи клейкою смужкою. Формування  та гіпсування  деталей вироба. ПБР. Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=JnNbIpnDuhwhttps://www.youtube.com/watch?v=x4rqxESI6VE
Ресурс - #Pinterest
5
01. 05
1.Робота із шкільною документацією. Ознайомлення з вказівками МО України.
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками.
3. Перевірка домашніх завдань. 4.  Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів з трудового навчання.

( ВИХІДНИЙ)
9. 00 – 10. 30



10.30 – 11.30

11. 30 – 12. 20
12.30- 14.00

5 клас. Основи здоров’я. Способи збереження  природного середовища. П/З.Створення саморобок для повторного використання  пластикових упаковок. Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=SmqWJG_mtz0
11 клас. Технології. «Бабусині рецепти». Виконання робіт  відповідно до обраних технік та технологій. Переглянути відео.
7 клас. Основи здоров’я. Заходи профілактики на державному  і особистому рівні. Переглянути відео. Пар.30. Записати правила в робочий зошит на ст. 188. https://www.youtube.com/watch?v=l3gH14ragis
6
04.05
1. Перевірка учнівських робіт.  (5-10класів)
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками .
3.Підбір завдань для учнів 5-9 класів в умовах навчання дистанційної форми.
9. 00 – 10. 00


10. 00 – 11. 20
11.20-14.30
8 клас. 1.Трудове навчання: Технологічний процесс  виготовлення швейного виробу.  Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=E7FmF14MJEkhttps://www.youtube.com/watch?v=f3dsMYz1PLo
9 клас. 1. Трудове навчання: « Технологічний процесс оздоблення виробу.  Переглянути презентацію, та списати слайди 3, 4, 5 і 10. https://vseosvita.ua/library/prezentacia-ozdoblenna-odagu-c1-248362.html
10 клас. Технології. Робота над проектом:  Технологія виготовлення виробу: оздоблення виробу.  Пропоную оздобити свій виріб «мережкою» Перегляньте відео.  
5 клас.  .Трудове навчання: Виготовлення ляльки-мотанки « Лялька-берегиня»!
Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=Dk8W4HvT_7o
За зразком з відео уроку спробувать  зробить ляльку-берегиню.
7
05.05
1. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів 5.8,9 і 11 класів.
2. Опрацювання додаткової науково популярної літератури для підвищення теоретичного та наукового рівня
9. 00 – 11. 00



11. 00 – 14. 20
6 клас. Основи здоров’я. Перша допомога при ураженні електричним струмом, хімічними речовинами, отруєнні ДТП. Прочитати параграф 30.  Списати правила на ст.145.  Виконати тестові завдання. Переглянути  два відео https://www.youtube.com/watch?v=5CQthcHOmi0
8 клас. Основи здоров’я. Протидія торгівлі людьми.  Дитяча безпритульність і бездогляідність. Прочитати параграф 28.  Дати відповідь на запитання письмово в зошит. 1. Яких дітей називають безпритульними?  А які бездоглядними. 2. Чому безпритульність і бездоглядність дітей небезпечна для їхнього здоров’я і життя??  Переглянути  презентацію та відео матеріал.
9 клас. Основи здоров’я. Соціально –психологічні та медичні послуги  держави для молоді.  Переглянути  презентацію і списати в зошит 21-22 слайд.. Дати відповідь на запитання тесту.
11 клас. Технології. « Приготування очищаючих і відбілюючих засобів для догляду за шкірою  обличчя в домашніх умовах. Переглянути відео.
8
06. 05
1. Опрацювання фахової літератури
 2.Виготовлення зразків робіт для трудового навчання.
9. 00 – 11. 00


11. 00 – 12. 20

9
07. 05
1.  Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів 6 класів з трудового навчання.
2. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
3. Робота над  презентацією до уроків.
9. 00 – 10. 30


10. 30 – 12. 20



12.20 – 14.00
6 клас. Трудове навчання. Контроль якості виробу . Усунення недоліків. Розрахунок орієнтовної вартості  витрачених матеріалів.  Переглянути презентацію. Списати 8 слайд. https://www.slideshare.net/nauka7/ss-57141525

10
08.05
1. Розробка і розміщення на шкільному сайті завдань для учнів 5-11 класів
2. Розміщення завдань для учнів 5 і 7 класу.
(соціальна мережа Viber )

9. 00 – 10. 30

10.30 – 12. 20

12.20-13.45
5 клас. Основи здоров’я.   Стихійні лиха. Правила поведінки під час сильного вітру, грози та вразі потрапляння у зону підтоплення.   Прочитати пр..30, .ст 161, мал 94 прочитати декілька разів.
 Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=dUWtiopLzS0
7 клас. Основи здоров’я.   Законодавство України у сфері протидії епідемії ВІЛ- інфекції. Причини інаслідки стигми і дискримінації. Прочитати п-30
Переглянути  відео.  Записати правила в робочий зошит  з підручника  ст.185 https://www.youtube.com/watch?v=2LPljJo0360
11
12.05
1. Розробка і розміщення завдань для учнів.
2. Корекція виховного плану роботи  класного керівника  на ІІ семестр.
3. Підбір аудіо-, та відеоматеріалів до уроків.

9. 00 – 10. 30


10.30 – 12. 00


12.00- 14.00
8 клас. Основи здоров’я.  Небезпека залучення до деструктивних соціальних ургупувань.  Загроза терроризму.  Пар. 29.  Списати ст. 136.  Та правила поведінки в разі захоплення в заручники ст.137.  Переглянути презентацію. https://www.youtube.com/watch?v=BhHHwlFuvtc
9 клас. Основи здоровя.  Безпека як потреба людини.  Види і рівні загроз. Заходи безпеки.  Сфери національної безпеки.  Пар. 28.  Списати  сфери національної безпеки України. Ст 137. -139. ( на вибір 4 шт)  Переглянути відеоурок https://www.youtube.com/watch?v=5yyVDA_iTzA
6 клас. Основи здоров’я.   Цільовий інструктаж з БЖД.  Моделювання допомоги  при попаданні на тіло  речовин побутової хімії.  Пар.30.  ст 145. Списати в зошит правила. Переглянути відео https://www.youtube.com/watch?v=lH1Pp-91Mw8
11клас. Технології. «Лікарські трави та косметика.  Виконання робіт відповідно до обраних технік  та технологій».  Переглянути відео. Виписати декілька рецептів в зошит. https://www.youtube.com/watch?v=gJKusv0uF90
12
13.05
1. 1.Робота із шкільною документацією. Ознайомлення з вказівками МО України.
2. Підготовка до консультацій в умовах навчання в дистанційній формі
3.  Перевірка виконаних завдань учнями.
9. 00 – 11. 00



11.00 – 12. 20


12.30-14.00


13
14.05
1. Перегляд вебінару .
2. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в дистанційній формі
3. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
9. 00 – 10. 30



10.30– 12. 20


12.20-14.40
6 клас. Трудове навчання . «Підготовка виробу до презентації. Презентація  та захист спроектованих та виготовлених  виробів.»  https://vseosvita.ua/library/prezentacia-do-urok-dopovidzahist-tvorcih-proektiv-195196.html
14
15.05
1. Опрацювання додаткової науково-популярної літератури для підвищення теоретичного та наукового рівня при викладанні трудового та основ здоров’я.
2. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
3.Підбір і розробка завдань для перевірки учнів засвоєння матеріалу.
9. 00 – 11. 00






11.00– 13. 20

12.20-14.20
 5 клас. Основи здоров’я.   «Відпочинок на природі.  Правила купання у водоймах» Прочитати  п-31. Списати «небезпечні ситуації на воді» ст.168. Переглянути відео https://www.youtube.com/watch?v=zS3AZAU2aXY
7 клас. Основи здоров’я.   Туберкульоз: умови інфікування та розвитку, ознаки захворювання.
Прочитати параграф 31, та списати правила на ст.191,192 і  194. Переглянути два відео. https://www.youtube.com/watch?v=AzIj3nDAhO4https://www.youtube.com/watch?v=g8g08EFEv5M
15
18.05
1. Підготовка конспектів уроків
2. Корекція календарно – тематичного планування.
3. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів
9. 00 – 11. 30

11.30 – 12. 20


12-20-14.20
8 клас. 1.Трудове навчання. Вивчаємо новий розділ: «Технологія побутової діяльності та самообслуговування» Тема уроку.  «Види зачісок залежно від форми обличчя. Засоби для догляду за волоссям.» Переглянути відео https://www.youtube.com/watch?v=O7mqsGQbCps https://www.youtube.com/watch?v=t93l4N0qT14
 9 клас. 1.Трудове навчання.  Остаточна обробка виробу. Захист проекту.
10 клас. 1.Технології.   Презентація. Самооцінка. Захист проекту. « Дизайн предметів інтер’єру» https://vseosvita.ua/library/tvorcij-proekt-z-trudovogo-navcanna-visita-kartina-8374.html
16
19.05
1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
2. Розміщення завдань для учнів.
3. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в
дистанційній формі.
9. 00 – 11. 30



11.30 –  13. 40
8 клас. Основи здоров’я.  «Інформаційна безпека.  Вплив засобів масової інформації на здоров’я і поведінку людей.» Прочитати параграф 30, та списати правила на ст.141. Переглянути відео урок. https://www.youtube.com/watch?v=_zKRTt1vZ_Y
9 клас. Основи здоров’я.  «Глобальні загрози, породжені діяльністю  людини та їх вплив на здоров’я». Прочитати параграф 31, та списати правила на ст.144 (соціальні і екологічні). Переглянути відео урок . https://www.youtube.com/watch?v=9FE0RAyEqw4
6 клас. Основи здоров’я.    Повторення вивченого матеріалу.  Виконати тест на ст.156..Додаток 13.  Переглянути  відео. https://www.youtube.com/watch?v=o1Wb2RqQNQc&t=104s
11 клас. Технології.  «Бабусині рецепти». Виконання робіт  відповідно до обраних технік та технологій. Переглянути відео.

17
20.05
1. Робота з шкільною документацією.    
2. Перевірка учнівських робіт
9. 00 – 11. 30



11.30 – 14. 00
                                                               
18
21. 05
1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів з трудового навчання.
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками з питань дистанційного навчання
3. Перегляд ведінару:
9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 14. 00
6 клас. Трудове навчання .  Вивчаємо новий розділ.  «Технологія побутової діяльності та самообслуговування.» Тема уроку. «Особливості прибирання житла.  Мийні засоби та інструменти для прибирання житла.» https://www.youtube.com/watch?v=9VVkPdAkMBg

19
22.05
 1. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів 5, 7, класів.
2. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в дистанційній формі.
3.  Перевірка учнівських робіт.
9. 00 – 10. 30




10.30 – 11.30


11. 30 – 12. 20

5 клас. Основи здоров’я. Дії у небезпечних ситуаціях на воді.  Моделювання ситуації надання допомоги постраждалому. https://www.youtube.com/watch?v=fnHvBgSF2-k   Переглянути відео. Повторити правила на ст.168
7 клас. Основи здоров’я.   М\С: Відпрацювання навичок щодо налагодження  партнерських стосунків з родиною та друзями.
 Повторити вивчені теми . Переглянути відео. https://www.youtube.com/watch?v=T4FVlep3t8E



Індивідуальний план роботи
під час дистанційного навчання
 з 06. 04 – 24. 04. 2020
вчителя трудового та основ здоров’я
№/ п
Дата
Зміст роботи
Час роботи
Примітки
1
06.04
1. Робота з шкільною документацією.    
2. Організація перегляду онлайн уроків для «10-А клас» на каналі “UA: Перший”
3. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів.

9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 14. 40
8 клас. 1.Трудове навчання: « Проектування моделі виробу. Моделі-аналоги. Розробка ескізу виробу.
https://www.youtube.com/watch?v=umPe9JJTqWw
9 клас. 1. Трудове навчання:  «Технологічний процес виготовлення виробу» https://www.youtube.com/watch?v=ZhGDQ_V1abM
10 клас. Технології. Робота над проектом. Технологія   виготовлення виробу: обрання стилю
https://www.youtube.com/watch?v=In_UDuxLjrs
5 клас. 1.Трудове навчання: Ознайомлення з будовою швейної машинки. Виконання машинних строчок. Пошиття торбинки. https://www.youtube.com/watch?v=i2b9KkaF3uA

2
07.04
1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
2. Розміщення завдань для учнів у соціальній  мережі Viber.
3. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в
дистанційній формі


9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 14. 00
8 клас. Основи здоров’я. Питна вода і здоров’я. Небезпека купання у забруднених водоймах. Атмосферні забруднення та їх вплив на здоров’я.
Прочитать параграф  24, Переглянути в You Tube   відео до теми. https://www.youtube.com/watch?v=Y_7pzk9vXeA
9 клас. Основи здоров’я. Запобігання захворюванням, які передаються статевим шляхом. Засоби контрацепції. Спільна відповідальність чоловіка і жінки за використання контрацепції та засобів захисту від ІПСШ.
Прочитати параграф 25.
6 клас. Основи здоров’я. Дії школяра під час виникнення аварійної ситуації на підприємстві. Підручні засоби захисту. Параграф  28. Разом з батьками зробити ватно- марлеву пов’язку, в підручнику ст..134.
11 Технології. Визначення теми і завдань проекту. Добір технологій та технік для реалізації проекту.
3
08. 04
1.Робота із шкільною документацією. Ознайомлення з вказівками МО України. 2. Он-лайн консультації з учнями і батьками з питань дистанційного навчання
3. Перегляд ведінару: «Форми та методи подання матеріалу в умовах дистанційного навчання»
9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 14. 00



https://vseosvita.ua/webinar/formi-ta-metodi-podanna-materialu-v-umovah-distancijnogo-navcanna-173.html

4
09. 04
1. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів 5, 6, класів.
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками.
3. Перевірка домашніх завдань. 4.  Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів з трудового навчання.
9. 00 – 10. 30



10.30 – 11.30

11. 30 – 12. 20

12.30- 14.00

6 клас. Трудове навчання.  Контроль якості виготовлення деталей виробу.  Плетіння  квіток з бісеру на дротяній основі. http://riara.com.ua/vyroby-z-biseru-svoyimy-rukamy-kvity-shemy-dlya-pochatkivtsiv-foto/


6
10.04
1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів , розміщення завдань у соціальній  мережі Viber
2. Опрацювання фахової літератури.
 3.Виготовлення зразків робіт для трудового навчання
9. 00 – 11. 00


11. 00 – 12.00
12.00-14. 20
5 клас. Основи здоров’я. Ризики побутового травмування, телефонного та телевізійного шахрайства, проникнення в оселю зловмисників. П\З: Обстеження безпеки своєї оселі.
https://osvitoria.media/metodychni-rekomendatsiyi-shhodo-vykladannya-trudovogo-navchannya-tehnologi
7 клас. Основи здоров’я. Види підліткових компаній.  Ознаки небезпечних компаній. П/З: Створення реклами здорового способу життя. Вивчити правила  з підручника на ст. 159 https://vseosvita.ua/library/vidi-pidlitkovih-kompanij-oznaki-nebezpecnih-kompanij-48730.html
7
13.04
1. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів 5, 8, 9 і10 класів.
2. . Упорядкування дидактичного матеріалу з основ здоров’я 
9. 00 – 11. 00



11. 00 – 14. 20
8 клас. Трудове навчання: Добір конструкційних матеріалів  та інструментів. Розрахунок бюджету проекту. https://naurok.com.ua/prezentaciya-vishitiy-rushnik-20979.html
5  клас. 1.Трудове навчання:  Виконання машинних строчок. Пошиття торбинки. Виготовлення швейного виробу. https://www.youtube.com/watch?v=UY0Heu1r-SU
9 клас. 1.Трудове навчання:Технологічний процес виготовлення виробу.
8
14. 04
1. Розробка і перевірка учнівських робіт (6-9класи)
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками
9. 00 – 11. 00


11. 00 – 12. 20

8 клас. Основи здоров’я. Вплив транспорту на навколишнє середовище і здоров’я. Вплив забруднення грунтів на здоров’я. Опр.пар.24-25.  Виписати в зошит правила з «НЕ» на ст.114 і 117. Підготувати проект «Чисте довкілля» https://www.youtube.com/watch?v=5IVFZF2gTs8
9 клас. Основ здоров’я. Значення моральних цінностей для профілактики ІПСШ.  Протидія стигмі і дискримінації осіб за будь-якою ознакою в т.ч. за станом здоров’я та з інвалідністю. ( 9 клас) https://history.vn.ua/pidruchniki/taglina-health-basics-9-class-2017/36.php
6 клас. Основи здоров’я. Безпека руху велосипедиста. Одяг для велосипедиста. Засоби безпеки велосипедиста. Прочитати П- 29.  Вив.конструкцію велосипеда на ст.135 в підручнику. https://www.youtube.com/watch?v=9QcYFEiwNfU
11 клас. ТехнологіїВизначення послідовності  реалізації проекту. Виконання робіт  відповідно до обраних технік та технологій.
9
15. 04
1. Розробка тестів з основ здоров’я.
2. Робота над  презентацією до уроків.
9. 00 – 10. 30


10. 30 – 12. 20



https://gdz4you.com/
10
16.04
1. Розміщення завдань для учнів 6 класу у соціальній  мережі Viber
2. Перегляд вебінару  « Викладання трудового навчання в умовах карантину»
9. 00 – 10. 30




10.30 – 13.45
6 клас. Трудове навчання.  Техніка плетіння по колу. Виготовлення пелюстків для елементу вироба. https://www.youtube.com/watch?v=vLPkd6_9y0Y

11
17.04
1. Розробка і розміщення завдань для учнів.
2. Підбір відеоматеріалів до уроків.
3. Проходження тестування

9. 00 – 10. 30


10.30 – 12. 00


12.00- 14.00
5 клас. Основи здоров’я. Екстримальні ситуації з незнайомцями. П/З: Відпрацювання навичок відмови від ігор у небезпечних місцях
7 клас. Основи здоров’я Профілактика захворювань , що набули соціального значення.  Наслідки вживання наркотиків. Параграф 25. Створити антинаркотичну рекламу, в підручнику ст.166. https://www.youtube.com/watch?v=UDl0fXM9UCI
12
21.04
1. Підбір завдань для учнів 6-9 класів в умовах навчання дистанційної форми.
2. Підготовка до консультацій в умовах навчання в дистанційній формі
3. Підбір аудіо-, та відеоматеріалів до уроків.
9. 00 – 11. 00



11.00 – 12. 20


12.30-14.00
8 клас. Основи здоров’я.  Соціальна  безпека. Правова відповідальність і закони України.  Права , обовязки, правова відповідальність неповнолітніх. Пр.26. Вивчити правила на ст.122-123. Переглянути презентацію. https://www.youtube.com/watch?v=-eK78Nha3oM
9 клас. Основи здоров’я.   Вплив психоактивних речовин на здоров’я. П/З: Відпрацювання навичок оцінювання ризику на особистому рівні. Опрацювати параграф, ст.116 виписати правила в зошит.  Переглянути презентацію. https://www.youtube.com/watch?v=iCKlUkAwqNo
6 клас. Основи здоров’я. Правала дорожнього руху для велосипедистів.  Правила перевезення вантажів і виконання маневрів на велосипеді. Виписатив в зошит правила на ст.137.. та вивчити їх. https://www.youtube.com/watch?v=L7WIYaekclo
13










22.04
1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
2. Розміщення завдань для учнів у соціальній  мережі Viber.
3.  Самоосвіта.
9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 14. 00
11 Технології. Визначення теми і завдань проекту. Добір технологій та технік для реалізації проекту.
14
23. 04
1. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів 5, 6, класів.
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками.
3. Перевірка домашніх завдань. 4.  Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів з трудового навчання.
9. 00 – 10. 30



10.30 – 11.30

11. 30 – 12. 20

12.30- 14.00

6 клас. Трудове навчання.  Контроль якості виготовлення деталей виробу.  Плетіння  квіток з бісеру на дротяній основі. http://riara.com.ua/vyroby-z-biseru-svoyimy-rukamy-kvity-shemy-dlya-pochatkivtsiv-foto/


15
24.04
1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів , розміщення завдань у соціальній  мережі Viber
2. Опрацювання фахової літератури.
 3.Виготовлення зразків робіт для трудового навчання
9. 00 – 11. 00


11. 00 – 12.00


12.00-14. 20
5 клас. Основи здоров’я. Безпечне довкілля. Наслідки забруднення довкілля для життя і здоров’я людини . Прочитати параграф, переглянути відео.
https://www.youtube.com/watch?v=4eNtC0qQM6U
7 клас. Основи здоров’я.  Положення кримінального законодавства у сфері боротьби з розповсюдженням наркотиків. Протидія залученню до вживання наркотиків.



Корисні поради на час карантину


Як ідеально спланувати день на тривалому карантині 🌈
✏️ Складіть графік на кожен день тижня!
✏️ Ранній підйом в будній день!
✏️ Зарядка!
✏️ Робіть домашні завдання кожного дня згідно розкладу!
✏️ Обов’язково відмічайте зроблені пункти та хваліть себе за гарну роботу!
✏️ Робіть перерви між виконанням завдань (гімнастика для очей, фрукти, сік, провітріть кімнату)!
✏️ Знайдіть час для читання улюбленої книжки!
✏️ Займіться улюбленим заняттям у вільний час!
✏️ Не забувайте про важливість 8-годинного сну!
🎈 Бажаємо знайти час для опанування чогось нового!

<div><a href="https://vseosvita.ua" target="_blank">Всеосвіта</a> › <a href="https:vseosvita.ua/library/rekomendacii-socialnogo-pedagoga-dla-ucasnikiv-osvitnogo-procesu-pid-cas-karantinu-prezentacia-239679.html" target="_blank">Перейти на сторінку документа</a></div><iframe src="https://vseosvita.ua/library/embed/0100cv9l-8321.pptx.html" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" style="border:0;border-width:0" width="636" height="636"></iframe>//
Дорогі батьки та учні!
Дуже важливо, щоби наші дні були сповнені змістовними, ціннісними активностями. Карантин – це не лише вимушена зупинка в житті, яку треба чимось заповнити, щось робити, щоби якось «убити час» і дочекатися «відновлення життя». Час – безцінний. І життя на карантині (а ми теж не знаємо, скільки він триватиме) – має бути Життям, а не очікуванням кінця карантину.l
Під час карантину ви разом проводите дуже багато часу. Пропонуємо зробити це із користю та подивитися зворушливі, чуйні короткометражні мультиплікаційні фільми про доброту, дружбу, вірність та повагу. 🌈🌈🌈
Отже, влаштовуйтеся зручніше, й давайте переглянемо повчальні історії про справжні цінності.💗💗💗
Нижче ви знайдете посилання на відео:



СТРУКТУРУ ТА ФОРМИ НАВЧАННЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ ВИЗНАЧАЮТЬ ШКОЛИ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН
Структуру навчального року та форми організації навчання, зокрема і під час карантину, визначає педагогічна рада закладу освіти. Відповідне роз’яснення опубліковано на сайті МОН. 
«У ситуації, в якій сьогодні опинилася Україна і весь світ, ми бачимо, наскільки важлива автономія шкіл та вчителів, що прописана у новому Законі "Про повну загальну середню освіту”. Дистанційне навчання у школах відбувається по-різному. І тому саме школи повинні визначати, як вони завершать цей навчальний рік, що потрібно підтягнути та вдосконалити, на чому акцентувати увагу. Ми даємо таку можливість, адже вони краще знають свої особливості, учнів та вчителів. І стандартизований підхід до всіх тут не спрацює», – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
Вона нагадала, що навіть не в умовах карантину відповідно до законодавства навчальний рік у школах України має розпочинатися 1 вересня і завершуватися не пізніше 1 липня.
Під час визначення структури і форм навчання педрада має орієнтуватись на освітню програму, навчальний план, вікові особливості учнів, їхній фізичний, психічний та інтелектуальний розвиток, особливості регіону тощо. Орієнтиром мають бути державні стандарти загальної середньої освіти. 
Так, під час карантину навчальний матеріал може бути освоєно за допомогою дистанційного навчання. Після карантину – через ущільнення матеріалу з організацією повторення окремих тем.
Також, незважаючи на карантин, учні мають бути переведені до наступного класу та отримати свідоцтва досягнень, а випускники – документи про освіту.
Нагадаємо, 6 квітня для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.


http://osvita.ua/school/72852/?fbclid=IwAR2YdxV-zp7OUzPWRhtrFMBjaSKw5mvhUPWD862B-1KOCKRMLBI0ZWI8a40


Індивідуальний план роботи
під час карантину
з 16. 03 – 03. 04. 2020
вчителя трудового та основ здоров’я

№/ п
Дата
Зміст роботи
Час роботи
Примітки
1
16.03
1. Робота з шкільною документацією.    
2. Організація, створення групи «10-А клас» та
приєднання всіх вчителів та учнів класу .
3. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів.

9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 13. 40
8 клас. 1.Трудове навчання: « Працювання над проектом «Декоративний рушник», Виконання технологічних операцій» https://www.pinterest.ru/pin/559994534889107291
9 клас. 1. Трудове навчання: « Презентація проектної діяльності. Технологічний процес оздоблення  деталей виробу штучними квітами» https://www.youtube.com/watch?v=c4yFmJQTzeA 10 клас. Технології. Робота над проектом: «Вишита картина»https://www.pinterest.ru/pin/
2
17.03
1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
2. Розміщення завдань для учнів.
3. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в
дистанційній формі
9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 14. 00
8 клас. Основи здоров’я. Небезпека керування  транспортним засобом у нетверезому стані. 
Прочитать параграф  22, повторити правила для мотоциклістів. Переглянути в You Tube   відео до теми, запиши висновок.
9 клас.Основи здоров’я. Репродуктивне здоров’я молоді.  https://www.youtube.com/watch?v=sa2Q3s3cRf8
Прочитати параграф 23. Виконати самостійну роботуhttp://yasnogirka-zosh.rv.sch.in.ua/



3
18. 03
1. Розробка та розміщення завдань  у соціальній  мережі Viber для учнів 5,6, 7, класів.
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками з питань дистанційного навчання
9. 00 – 11. 30



11.30 – 12.50


12. 50 – 14. 00
 5 клас. Основи здоров’я. Пожежна безпека. (13.03)https://www.youtube.com/watch?v=huoiRelBfMc
6 клас. Основи здоров’я. Засоби пожежогасіння. Захист органів дихання в зоні пожежі. Дії в разі загорання одягу. .https://www.facebook.com/watch/?v=802103233574677
https://www.facebook.com/
Освітній проект « На Урок»
4
19.03
 1. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів з трудового навчання.
2. Розміщення завдань для учнів.
3. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в дистанційній формі.
9. 00 – 10. 30




10.30 – 11.30


11. 30 – 12. 20

 5 клас. 1.Трудове навчання: Добір конструкційних матеріалів та інструментів для виготовлення торбинки. Розкрій швейного виробу. https://www.youtube.com/watch?v=9GC1xLL6mvghttp://yasnogirka-zosh.rv.sch.in.ua/
 6 клас. 1.Трудове навчання. Вибір та обгрунтування теми проекту. Проектування  форми дерева методом фантазування. Графічне зображення. Ресурс - #Pinterest http://5fan.ru/wievjob.php?id=35671
https://www.facebook.com/ natazaruck@gmail.com
5
20. 03
1.Робота із шкільною документацією. Ознайомлення з вказівками МО України.
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками.
3. Перевірка домашніх завдань. 4.  Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів з трудового навчання.
9. 00 – 10. 30



10.30 – 11.30

11. 30 – 12. 20
12.30- 14.00
5 клас. Основи здоров’я. Дитина в автономній ситуації. Прочитати параграф 25. Дати відповідь на запитання 1 та 4  на сторінці 134
11 клас. Технології. Працювати над темами до модуля: «Краса і здоров’я».  Виконати вправи для врофілактики пластичності  пальців рук.https://www.youtube.com/watch?v=8Y5kufW5J8A
7 клас. Основи здоров’я. Роль молодіжного руху у формуванні здорового способу життя молоді.
Вплив засобів масової інформації на здоровя. П/З: Скласти списки телефонів медичних закладів та соціальних служб для молоді, кабінетів довіри.» Виконати практичнее заняття, параграф 23 опрацювати.

6
23.03
1. Опрацювання фахової літератури  2.Виготовлення зразків робіт для трудового навчання
9. 00 – 11. 00


11. 00 – 14. 20
https://osvitoria.media/metodychni-rekomendatsiyi-shhodo-vykladannya-trudovogo-navchannya-tehnologi
Ресурс - #Pinterest
7
24.03
1. Упорядкування дидактичного матеріалу з основ здоров’я 
2. Опрацювання додаткової науково популярної літератури для підвищення теоретичного та наукового рівня
9. 00 – 11. 00



11. 00 – 14. 20

https://vseosvita.ua/news/vchyeli-maiut-buty-perevedeni-na-dystansiinu-robotu-zizberezhenniam-serdnoi-zavobitnoi-platy-mon-6979.html
8
25. 03
1. Перевірка учнівських робіт (5,6,7класи)
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками
9. 00 – 11. 00


11. 00 – 12. 20



Viber
9
26. 03
1. Розробка тестів з основ здоров’я.
3. Робота над  презентацією до уроків.
9. 00 – 10. 30


10. 30 – 12. 20



12.20 – 14.00


https://gdz4you.com/
10
27.03
1.Упорядкування папки самоосвіти
2. Он-лайн консультації з учнями і батьками
3. Корекція календарно – тематичного планування.
9. 00 – 10. 30

10.30 – 12. 20

12.20-13.45

11
30.03
1. Розробка і розміщення завдань для учнів.
2. Корекція виховного плану роботи  класного керівника  на ІІ семестр.
3. Проходження тестування

9. 00 – 10. 30


10.30 – 12. 00


12.00- 14.00
8 клас. 1.Трудове навчання. Проект « Декоративний рушник.»  Вибір об’єкта проектування. Планування роботи  з виконання проекту.
9 клас. 1.Трудове навчання. Працювати над закінченням власного проекту.Технологічний процесс виготовлення виробу. https://www.youtube.com/watch?v=LAvoSIx1l04
10 клас. 1.Технології. Технологія виготовлення  виробу: специфікація виробу
12
31.03
1. Підбір завдань для учнів 5-9 класів в умовах навчання дистанційної форми.
2. Підготовка до консультацій в умовах навчання в дистанційній формі
3. Підбір аудіо-, та відеоматеріалів до уроків.
9. 00 – 11. 00



11.00 – 12. 20


12.30-14.00
8 клас. Основи здоров’я. Екологічна  безпека. Параграф 23. Намалювати малюнок до теми.
9 клас. Основи здоров’я. Негативні наслідки ранніх статевих стосунків, зокрема інфікування на вірус попіломи людини та ризики розвитку раку шийки матки. Параграф 24.  Переглянути відео.https://naurok.com.ua/reproduktivne-zdorov-ya-molodi-v-ukra-ni-negativni-naslidki-rannih-statevih-stosunkiv-64220.html
6 клас. Основи здоров’я.  Проживання в промисловій зоні. Види небезпечних промислових об’єктів. Опрацювати параграф 27, вив. правила.
11клас. Технології. Виконати манікюр та педикюр на руках, та розрахувати  вартість процедури. http://newsdaily.com.ua/krasa/kosmetika/lak/dlya-nigtiv/5678-prostij-dizajn-nigtiv-gel-lakom-dlya-pochatkivciv.html

13
01.04
2. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в дистанційній формі
3. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
9. 00 – 10. 30



10.30– 12. 20


12.20-14.40
5 клас. Трудове навчання. Способи оздоблення виробів з аплікацією. Матеріали для оздоблення виробів. Виконання аплікації для оздоблення торбинки. https://www.youtube.com/watch?v=wCTC4xoDEkA&pbjreload=10


02.04
1. Опрацювання додаткової науково-популярної літератури для підвищення теоретичного та наукового рівня при викладанні трудового та основ здоров’я.
2. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.
3.Підбір і розробка завдань для перевірки учнів засвоєння матеріалу.
9. 00 – 11. 00






11.00– 12. 20

12.20-14.20
6 клас. Трудове навчання . Добір інструментів для роботи.  Добір схеми.  Виготовлення виробу плетеного з бісеру. https://www.youtube.com/watch?v=LAvoSIx1l04

03.04
1. Підготовка конспектів уроків
2. Корекція календарно – тематичного планування.
3. Підбір матеріалів та розробка завдань для учнів.

9. 00 – 11. 30

11.30 – 12. 20


12-20-14.20
5 клас. Основи здоров’я.  Ризики побутового травмування, телефонного, та телевізійного шахрайства, проникнення в оселю  зловмисників. Параг-26. Вив.правила.
7 клас. Основи здоров’я.  Найблище оточення дитини. Вплив родини і друзів. Принципи формування міжособистісних стосунків. Опрацювати параграф 24, та питання на ст.158



//

Немає коментарів:

Дописати коментар