пʼятниця, 23 лютого 2018 р.


Симптоми грипу в
 Україні 2018

Перші симптоми грипу 2018 у Україні не відрізняються кардинальним чином від симптомів торішнього вірусу. Під час хвороби людина відчуває слабкість, підвищується тиск, не може повноцінно діяти, всі її сили йдуть на боротьбу з вірусом. Часто грип тягне за собою виникнення інших захворювань: системи дихання, нервів, серця, які важко піддаються терапії. Вірусом грипу заразитися легко, досить хворій людині чхнути в закритому приміщенні, як інфекція швидко поширюється. Заражена людина виділяє в навколишнє середовище частинки слини, яка містить вірус. Щоб не заразити оточуючих, хворому потрібно носити спеціальну маску, яка допоможе не поширювати інфекцію. Рекомендується, коли почнеться друга хвиля грипу в Україні в 2018 роцікористуватися респіраторними масками, які знижують ймовірність зараження.




Щоб не займатися самолікуванням, необхідно пізнати хворобу в обличчя. Характерними ознаками грипу є:
висока температура (до 39-40 С);
біль в м'язах;
відчуття холоду;
мігрень;
виснаження.
Бувають і інші симптоми вірусу грипу в Україні, нетипові для грипу (можуть бути присутніми або бути відсутнім):
сухість в носоглотці;
кашель;
розлад шлунка.

Для діагностики грипу використовується комплексний підхід: оцінка клінічних симптомів з оглядом пацієнта. Іноді застосовується лабораторна діагностика. Але вона дорога і довга з проведення, результати готові, коли пацієнт уже одужає.

Існують такі небезпечні симптоми вірус грипу в Україні, які вимагають негайного звернення за допомогою до медиків. До них можна віднести:

температура вище 40 градусів;
безперервна блювота або пронос;
судоми;
непритомність;
посиніння шкіри;
утруднене дихання.

При таких симптомах зволікати не можна, будь-яке зволікання може спровокувати смертельний результат. Негайне звернення до лікаря допоможе розпочати терапію і уникнути серйозних наслідків.

Терапія при хворобі
Якщо ж не вдалося уникнути захворювання, і інфекція проникла в організм, то негайно слід зайнятися лікуванням. Серед способів, як лікувати грип в 2018 році в Україні можна виділити:

лікарські;
НЕ лікарські.
Ці способи лікування можна застосовувати окремо або в комплексі, що дозволить посилити ефект від застосування. Для зняття болю і першіння в горлі можна застосовувати льодяники, таблетки для розсмоктування, а також антисептичні спреї, які містять спирт. Для полегшення симптомів можна приймати парацетамол, який знижує температуру і знімає головний біль.

Всі лікарські препарати при грипі призначає тільки лікар, який оцінить стан хворого і підбере адекватне лікування. Будь-яке самолікування може призвести до тяжких наслідків.



Чи не лікарські способи лікування вибирають з-за дешевизни, безпеки в застосуванні в боротьбі з інфекцією грипу. Серед не лікарських методів лікування можна відзначити:

постільний режим;
вологе прибирання приміщення і провітрювання;
достатній питний режим;
правильне харчування.

Постільний режим дуже важливий при хворобі, адже ізольований хворий зможе заразити меншу кількість людей. При провітрюванні і прибиранню кількість інфекції в приміщенні зменшується, вона не так поширюється. При хворобі з високою температурою тіла важливо вживати достатню кількість води.

При лікуванні не варто займатися звичною діяльністю, адже не долікований грип є причиною виникнення ускладнень. Вірус грипу небезпечний тим, що викликає різної складності ускладнення. Серед них можуть бути:
захворювання легенів (запалення легенів);
бронхіт;
хвороби ЛОР органів;
захворювання серця і судин;
хвороби нервової системи.


Слід зазначити, що знаючи загальні правила боротьби і профілактики грипу можна ефективно перемогти будь який штам вірусу. Для цього необхідно, займатися зміцненням імунітету, що допоможе дати відсіч будь-якій інфекції. Виниклу епідемія грипу в Україні 2018, симптоми можна перемогти не з допомогою заповітної таблетки, а завдяки власним силам організму.


Профілактика грипу
Оцінюючи досвід минулих епідемій, очевидно, що профілактика відіграє важливу роль у попередженні поширення захворювання. Для того щоб убезпечити себе в період грипу необхідно зробити щеплення, щоб в організмі виробилися антитіла для захисту. Інакше людина автоматично потрапляє в зону ризику. Щоб знизити ризик захворювання на грип слід дотримуватися деяких рекомендацій:

не відвідувати місця масового перебування людей;
дотримуватися вологого, холодного повітря в квартирі (будинку);
зволожувати слизові оболонки сольовим розчином;
правильне і збалансоване харчування;
часте миття рук;
вести активний спосіб життя;
зробити щеплення від грипу.

Коли бушує епідемія грипу в Україні 2018 краще не відвідувати місця скупчення людей без гострої необхідності. Якщо все ж йти потрібно, то слід скористатися маскою, яку потрібно міняти раз в 3-4 години. Вірус швидко поширюється в теплому приміщенні. Провітрювати слід не рідше 1 разу на годину. Краще тепло одягнутися, ніж підхопити вірус.

Зволоження слизових сольовим розчином допоможе змити віруси, які потрапили в організм. Правда, цей метод не дуже ефективний, оскільки промивання в багатолюдних місцях людина проводити не буде.
При вживанні в їжу овочів і фруктів, організм насичується вітамінами, і має більше шансів протистояти інфекції. Вірус може передаватися через руки, якими людина торкається обличчя, і заносить інфекцію. Тому часте миття і дезінфекція рук знизить ризик зараження грипом.

Активний спосіб життя, заняття спортом допомагають наситити організм киснем, що призводить до збільшення імунних клітин.

Найефективнішою профілактикою можна назвати вакцинацію. Щеплення дає захист на час від 6 місяців до року. Щеплення потрібно робити напередодні епідемії, щоб організм встиг виробити антитіла. Вакцинація допоможе знизити економічні втрати, які викликає грип, як у окремих осіб, так і у всієї країни.
ackground-color: white; color: #363636; font-family: "pt serif"; font-size: 16px;">Нещодавно японські вчені оголосили про те, що вони винайшли особливу вакцину, яка буде використана проти будь-якого вірусу грипу. Тепер не потрібно буде щороку витрачати величезні кошти на дослідження та отримання вакцини для нового виду вірусу. Нова вакцина допоможе організму позбавитися від вірусу за добу. Уже проведено ряд досліджень, які довели безпеку і дієвість препарату для людського організму. Подальші перевірки необхідні для виключення будь-яких побічних ефектів від застосування, і після позитивного результату препарат надійде в продаж. Для маленьких дітей планують розробити спрей проти вірусу, який буде заміняти препарати для дорослих.

Коли закінчиться епідемія грипу в Україні в 2018 році, варто подбати про те, щоб в наступному році організм міг протистояти хворобі. Здоровий спосіб життя, відсутність стресу і правильне харчування - запорука того, що вірус грипу не зможе вас здолати.

Немає коментарів:

Дописати коментар